Qarrizma mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En büyüK PvP Server PayLasım Sitesi :)

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PvP ServerLarda Savasçı Kasma Rehberi ßy Qarrizma ;)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

PvP ServerLarda Savasçı Kasma Rehberi ßy Qarrizma ;) Empty
MesajKonu: PvP ServerLarda Savasçı Kasma Rehberi ßy Qarrizma ;)   PvP ServerLarda Savasçı Kasma Rehberi ßy Qarrizma ;) Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 5:10 pm

Merhaba arkadaşlar karşınızda bir kasma rehberiyleyleyim =)

Oyuna giriyoruz karakterimizi yaratıyoruz . Elimize kılıcımızı alıyoruz 7 Lv.e kasıyoruz ( Eğer marketimizde +9 kılıç vb. itemler satılıyorsa ilk kastığımız parayla onları alıyoruz =) veya yinede +9 miğfer fln alın ) Önce "C" ye basıyoruz , gerekli exp 22 ise markete gidip görevi alıyoruz ardından zırh satıcısına uğruyoruz ardından tekrar markete gidip 3. seçeneği seçiyoruz ve 31 Lv. e geliyoruz ( Bilgi için khrystal e teşekkürler =) ) Lw.'mize yetecek itemleri alıyoruz paramız yeterse efsunluyoruz ve 2. köye geliyoruz kırmızı ülkedeyseniz 578 130 a ışınlanıp bi süre çekme açıyoruz 35-36 ya kasıyoruz exp gelmiyorsa yabani okçu vb. ye geçebiliriz gerekli exp geliyosa 540 a kadar kasabilirsniz. 40 Lw oldum ne yapcaz şimdi ? Yine markete uğruyoruz hpli itemler basmamışsak basıyoruz ( bazı yerlerde çok nadir hp bonusu geliyor ancak en az hp +1000 olmalı ) Doğruca so ya koşuyoruz (bilmeyenlere so vadi ortası =) ) orklara gidiyoruz burda 54 e kadar kasıyoruz. 54 de 3 master olmalı zaten olmadıysa o karakteri silin (skilleri 17 de açmak için 17 de master olmazsa bırakın skill sıfırlama alın karşınıza gelecek sıralama çince olacak " ne lan bu ? " demeyin durun ! sıralama şu ;
1-) Üç yönlü Kesme / Ruh Vuruşu
2-) Kılıç Çevirme / Şiddetli Vuruş
3-) Öfke / Güçlü Vuruş
4-) Hava Kılıcı / Güçlü Beden
5-)Hamle / Kılıç Darbesi )
54 de market / zırh satıcısı /silah satıcısı veya bir npc den kat biletimizi alıyoruz . 61 e kadar ilk odada 61 den sonra pençelere gidiyoruz ( koordinatlar 380 800 ) oda doluysa kavga edin kesemiyosanız adamı başka odaya gidin haha kesemiyorum diyosanız hit attack açabilirsiniz sorun olcağını sanmıyorum ... sadece oyundan atar 80'e kadar burda kasın 80 den sonra kızıla gidin (çelik veya elinizde adam gibi bir silah yoksa hiç uğramayın bile ! skillhack le bile zorlanıyordum ben 2. slotta itemlerim +9 çelik +9 zehir'di.) iteminiz varsa zaten 86 olursunuz 1 haftaya en geç olursunuz tabii kasmayı biliyorsanız ardından buz zindanının yolunu tutuyoruz (100 1500) isteyen kasmayadabilir 5 masteri açtıktan sonra . 70 / 80 Lv. civarı güçlü bir loncanız varsa kulede kat çıkabilirsiniz demircide item basabilirsiniz (:
http://qarrizmapvp.yetkinforum.com

PvP ServerLarda Savasçı Kasma Rehberi ßy Qarrizma ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sa qencLk I am Qarrizma :D
» Tüm BoSS'Ların BiLqiLeRi ! ßy Qarrizma
» PvP ServerLarda Şaman Kasmak !
» PvP ServerLarda Sura Kasımı EEE ProFösyeneLim Bu Konuda :)
» Metin2 Pvp serverlarda Sunucuya baglanırken hata Uyarısı Buyrun İçeri